ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرام فروشگاه اینترنتی سفیر کالاواتس آپ فروشگاه اینترنتی سفیر کالاتلگرام فروشگاه اینترنتی سفیر کالاآپارات فروشگاه اینترنتی سفیر کالا
41 محصول

نئودرم

داستان نئودرم، داستان برندی است که در هر قطره از محصولات خود با رویکرد تخصصی، به سلامت پوست و موی شما می‌اندیشد.

محصولات نئودرم را در دو دسته مراقبت از پوست و مراقبت از مو می‌توان جای داد. برند نئودرم با استفاده از ترکیبات موثر و منحصر به فرد و استفاده از بهترین تکنولوژی تولید می‌شوند. هر یک از این دسته محصولات با توجه به تنوع پوست و مو طراحی شدند.

محصولات مراقبت از پوست

اهمیت مراقبت از پوست خصوصا برای خانم‌ها مسئله‌ای است که کمپانی‌های تولید کننده محصولات مراقبتی را بر این داشته تا پیش از هر چیز آشنایی کامل با انواع پوست و نیاز این نوع پوست‌ها داشته باشند. این محصولات مراقبتی با توجه به پوست‌های خشک، معمولی، چرب و دارای آکنه و حساس تولید می‌شوند.

جدای از این محصولات از نظر کارایی نیز به دسته‌های انواع شوینده، محصولات ضد تعریق، کرم‌های ترمیم کننده پوست، ضد آفتاب‌ها، کرم‌های مرطوب کننده، کرم‌های ضد چروک، لوسیون بدن، بالم و نرم‌ کننده‌های لب، محصولات مراقبت از پوست دست و پا و … تقسیم می‌شوند. برند نئودرم نیز براساس همین دسته‌بندی‌ها محصولات خود را عرضه کرده است.

محصولات مراقبت از مو

این دسته از محصولات برای آقایان نیز بسیار حائز اهمیت هستند. مراقبت از موها و حفظ سلامت آن‌ها نکته‌ای است که با داشتن سبک زندگی درست، استفاده از محصولات مرغوب و خوش شانس بودن به سبب داشتن ژنتیک موهایی قوی و پرپشت، میسر می‌شود. موی انسان از نظر نوع به موهای معمولی، خشک و آسیب دیده، چرب، رنگ شده و … تقسیم می‌شوند.

مشکلاتی که اغلب برای موها و پوست سر پدید می‌آیند نیز شامل بروز شوره، ریزش و … هستند، که با استفاده از محصولات مراقبتی تا حدودی قابل کنترل‌اند. محصولات از نظر ترکیبات و نحوه استفاده نیز به انواع شامپو، ماسک مو، سرم مو و نرم کننده و … دسته بندی می‌شوند. محصولات نئودرم نیز با در نظر گرفتن تمامی این موارد، نیاز شما را برطرف خواهند کرد.