ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرام فروشگاه اینترنتی سفیر کالاواتس آپ فروشگاه اینترنتی سفیر کالاتلگرام فروشگاه اینترنتی سفیر کالاآپارات فروشگاه اینترنتی سفیر کالا
21 محصول

ناچ کدکس

کمپانی کدکس عرضه کننده انواع محصولات بهداشتی زناشویی با نماد سیب سلامت و نشان کیفیت که میتوان به اقلامی از جمله کاندوم، اسپری، ژل اشاره نمود و هر کدام به نوعی کاربرد مخصوص خودشان را دارند که در جای مناسب مصرف کننده میتواند از آن استفاده کند.

برند کدکس به عنوان اولین تولید کننده کاندوم‌های بهداشتی در کشور فعالیت خود را آغاز نمود و میشه گفت بهترین محصول برتر در این مورد است که با برندهای معتبر خارجی رقابت مستقیم دارد.

محصولات کاندوم کدکس در سراسر کشور بصورت مستقیم از طریق کارخانه و سایت کدکس ارسال خواهد شد. بعد از خرید محصولات کدکس کنید و آن را بصورت بسته بندی محرمانه درب منزل تحویل بگیرید.

لاین محصولات کدکس

انواع کاندوم بهداشتی
همانطور که باید بدانید کاندوم انواع مختلف دارد که میتوان به خرید کاندوم ساده، خاردار، میوه ای، تاخیری، تحریک کننده، برقی، ساده و … اشاره نمود. اما بسته به سلیقه افراد هر کدام از این محصولات برای استفاده شخصی افرادی که میخواهند برای رابطه خود استفاده کنند خریداری میشود.

انواع اسپری تاخیری

اسپری تاخیری محصولی جدید برای افزایش حس جنسی آقایان معمولا برای افرادی که زود انزالی دارند خرید اسپری تاخیری بسیار کاربردی و مفید می باشد چراکه به کمک آن میتوانند حس خوبی را تجربه کنند. بسیاری از آقایان به دلیل نیاز جنسی خود همیشه مشکلات زود انزالی دارند که این مشکل باعث شده بود تا اعتماد به نفس آنها کاهش پیدا کند.