[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”2389″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

1. سفارشات در شهر تهران صرفا توسط ناوگان سفیرکالا ارسال می گردد و مشتریان می توانند از بین روش ارسال فوری و ارسال عادی یکی را انتخاب نمایند.

  • * ارسال کالا برای خرید بالای 300 هزار تومان محصولات باقیمت مصرف کننده(فروش ویژه نباشد) به تمامی نقاط ایران رایگان است.
  • * در حالت پس کرایه هزینه ارسال کالا توسط خریدار پرداخت می شود، پیک های معتبر سفیرکالا مانند بادپا، الو پیک، اسنپ و … می باشد.

* پرداخت در محل: هزینه کالا به همراه هزینه ارسال کالا (10 هزارتومان) مندرج در سایت می باشد.

* پیک موتوری: با پرداخت 10 هزارتومان مندرج در سایت.

2. در شهرهای مجاور شهر تهران، سفارش ها علاوه بر ناوگان سفیرکالا، توسط شرکت پست نیز ارسال می گردند.

* در حالت پس کرایه هزینه ارسال کالا توسط خریدار پرداخت می شود، شرکت های معتبر ارسال کالا مورد تائید سفیرکالا مانند بادپا، تیپاکس،آرامکس، و … می باشد.

* پست پیشتاز: ارسال توسط پست های معتبر مانند پست ایران و …. هزینه مندرج در سایت 10 هزار تومان.

3. در سایر استان ها غیر از استان تهران، سفارش ها از دو طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و باربری ارسال می گردند.

  • * در حالت پس کرایه هزینه ارسال کالا توسط خریدار پرداخت می شود، شرکت های معتبر ارسال کالا مورد تائید سفیرکالا مانند بادپا، تیپاکس، آرامکس، و … می باشد.

4.پست پیشتاز: ارسال توسط پست های معتبر مانند پست ایران و …. هزینه مندرج در سایت 10 هزار تومان.

مشتریان می توانند در مرحله ثبت سفارش و استعلام، از بین روشهای ارسال ممکن، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می باشد. توجه مهم: در مواردی که ارسال توسط شرکت پست یا باربری انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه صرفاً تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست یا باربری و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد. در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه کالا را بر اساس چارچوب شرکت پست یا باربری تا سقف ممکن بیمه می نماید تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد، اما در صورت بروز مشکل فروشگاه پاسخگو و پرداخت کننده خسارت نمی باشد.

هزینه ارسال

مشتریان محترم در هنگام ثبت سفارش و استعلام، به راحتی و بدون هیچگونه پرداخت وجهی قادر هستند روشهای مختلف ارسال و هزینه های مرتبط با هر کدام از آنها را مشاهده نمایند. این هزینه ها بر اساس روش ارسال انتخابی، حجم و وزن کالاهای سفارش داده شده و مسافت تا شهر مقصد، بصورت مکانیزه توسط سیستم محاسبه می گردد.

مدت زمان تحویل سفارش ها

سفارش های شهر تهران: مدت زمان تحویل کالاها در شهر تهران در روش ارسال فوری در کمتر از 2 ساعت و در روش ارسال عادی حداکثر یک روز کاری می باشد. توجه: سفارش های ارسالی شهر تهران به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی 1 تا 2 ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می گردند و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیراینصورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می باشد. سفارش های ارسال شده توسط پست و باربری:سفارش هایی که قرار است از طریق پست یا باربری ارسال گردند، در صورتیکه قبل از ساعت 11 نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست یا باربری خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. شرکت پست و باربری نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً 24 تا 48 ساعت کاری بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]