ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

34 محصول
مرتب‌سازی:

استارمکس

برند استارمکس فعالیت خود در زمینه ابزارآلات را در سال 1394 در ایران اغاز نمود. عمده محصولات این برند از کشور چین بوده و دارای رنگ آبی هستند. دفتر مرکزی این شرکت در تهران میدان امام خمینی بوده و دارای دفتر دیگری در دبی است.

شرکت استار مکس در ضمینه ابزارآلات دستی و برقی فعالت مینماید و یکی از بهترین تولید کنندگان ابزارهای دستی و ابزارهای برقی میباشد که تا کنون بیش از 1000 نوع از انواع ابزارآلات را وارد بازار نموده است .

ویژگی خوب برند استارمکس، کیفیت مطلوب تولیدات آن است که همراه با قیمت مناسبی هم عرضه می شوند. ویژگی‌های بعدی این برند، طراحی صنعتی خوب و نیز تنوع محصولات برای کاربری های مختلف است. این عوامل باعث رضایت و تمایل مصرف کنندگان برای خرید محصولات این برند ابزار شده است.

ابزارهای استارمکس گستره‌ی متنوعی را شامل شده اند : انواع انبر، پیچ گوشتی، سر پیچ گوشتی و سری بکس، فازمتر، قیچی، آچار، کاتر، اره، انواع کیف ابزار و جعبه ابزار در سایزهای مختلف، انواع صفحه و مته و لوازم جانبی و مصرفی؛

قیمت و موجودی تمام کالا ها به روز می باشد با توجه به تغییرات نرخ ارز فقط قطعات الکترونیکی و تجهیزات دوربین را استعلام نمایید 09022070028