ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرام فروشگاه اینترنتی سفیر کالاواتس آپ فروشگاه اینترنتی سفیر کالاتلگرام فروشگاه اینترنتی سفیر کالاآپارات فروشگاه اینترنتی سفیر کالا
35 محصول

استارمکس

برند استارمکس فعالیت خود در زمینه ابزارآلات را در سال 1394 در ایران اغاز نمود. عمده محصولات این برند از کشور چین بوده و دارای رنگ آبی هستند. دفتر مرکزی این شرکت در تهران میدان امام خمینی بوده و دارای دفتر دیگری در دبی است.

شرکت استار مکس در ضمینه ابزارآلات دستی و برقی فعالت مینماید و یکی از بهترین تولید کنندگان ابزارهای دستی و ابزارهای برقی میباشد که تا کنون بیش از 1000 نوع از انواع ابزارآلات را وارد بازار نموده است .

ویژگی خوب برند استارمکس، کیفیت مطلوب تولیدات آن است که همراه با قیمت مناسبی هم عرضه می شوند. ویژگی‌های بعدی این برند، طراحی صنعتی خوب و نیز تنوع محصولات برای کاربری های مختلف است. این عوامل باعث رضایت و تمایل مصرف کنندگان برای خرید محصولات این برند ابزار شده است.

ابزارهای استارمکس گستره‌ی متنوعی را شامل شده اند : انواع انبر، پیچ گوشتی، سر پیچ گوشتی و سری بکس، فازمتر، قیچی، آچار، کاتر، اره، انواع کیف ابزار و جعبه ابزار در سایزهای مختلف، انواع صفحه و مته و لوازم جانبی و مصرفی؛